Praca Produkcja Tychy

1 - 4 z 4 ogłoszeń

21-11-14

Tychy (śląskie)

w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy (...)

Kontroler jakości - TYCHY

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

02-11-14

Tychy (śląskie)

Poszukiwani są ludzie ze zdolnościami manualnymi i gotowością do pracy w systemie 3-zmianowym.Praca przy produkcji i kontroli jakości produkowanych komponentów, wymaga dużej dbałości o szczegóły, ale jest o co walczyć, bo CRS Polska Sp. z o.o. oferuje (...)

26-10-14

Tychy (śląskie)

pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na (...)

Elektromechanik Utrzmania Ruchu

Firma: LINK CONSULTING

Gowork.pl

23-09-14

Tychy (śląskie)

Urzędowi Dozoru Technicznego;•    lokalizacja i usuwanie usterek, awarii elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych występujących w maszynach, maszynach produkcyjnych i urządzeniach będących częścią instalacji: elektrycznej, (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Tychy

Praca Tychy po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.