Praca Produkcja Tychy

1 - 18 z 21 ogłoszeń

Produkcja - Tychy / Praca od zaraz!

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

18-02-17

Tychy (śląskie)

za:- produkcja stelaży do siedzisk samochodowych,- obsługa maszyn,- montaż elementów do stelaży.Prowadzimy szkolenia, które wdrożą Cię do pracy!Jeżeli:- Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe,- Szukasz stałego zatrudnienia (praca na 3 (...)

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

15-02-17

Tychy (śląskie)

w nowoczesnej firmie - podjęcie pracy od zaraz - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę! Wymagania: - chęć do podjęcia pracy od zaraz - zaangażowanie do pracy  - dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany) (...)

Pracownik montażu

Firma: Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J.

Gowork.pl

14-02-17

Tychy (śląskie)

dla swojego Klienta z branży automotive poszukuje pracowników produkcji.Praca polega na:- Montażu przykryć bagażowych - Montażu plastikowych części samochodowychCharakterystyka pracy:- Praca od poniedziałku do piątku na III zmiany (6:00-14:00, (...)

STARSZY TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Firma: Human Hunter

Gowork.pl

13-02-17

Tychy (śląskie)

pracownika na stanowisko: Starszy Technik Utrzymywania Ruchu    Miejsce pracy: TYCHY Numer referencyjny: STUR/KW/K   OPIS STANOWISKA: Naprawa spawarek, zgrzewarek, matryc, wtryskarek, giętarek; Naprawa maszyn wg zapotrzebowania; Dbanie o (...)

Pracownik utrzymania ruchu (Elektryk) - Tychy

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

12-02-17

Tychy (śląskie)

Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy (...)

07-02-17

Tychy (śląskie)

na stanowisko: KIEROWNIK REGIONU Firma Produkcyjna, Branża Motoryzacyjna Miejsce pracy: Tychy/Bielsko Biała   Opis stanowiska: - reprezentacja Firmy w kontaktach z Kontrahentami - koordynacja pracy podległego zespołu - dbanie o wyniki podległego (...)

Praca Stolarz meblowy

Firma: LEGNO DESIGN

Gowork.pl

06-02-17

Tychy (śląskie)

zatrudni stolarza meblowego z doświadczeniem w produkcji oraz montażu mebli na wymiar. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na meila bądź o kontakt (...)

02-02-17

Tychy (śląskie)

bez doświadczenia, od zaraz. Kontroler jakości w Tychach. Stabilna firma z 14letnim doświadczeniem. Umowa zlecenie na dłuższy okres czasu od pierwszego dnia. Nie mamy okresu próbnego. Płacimy za Twój ZUS. Zadzwoń, (...)

Specjalista ds. projektowania systemów logistycznych

Firma: SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Gowork.pl

30-01-17

Tychy (śląskie)

będzie: Analiza przepływów materiałowych, planowanie i projektowanie systemów magazynowych i centrów dystrybucji, Kalkulacja i optymalizacja kosztów logistyki, Analiza poszczególnych procesów i stanowisk pracy, diagnoza (...)

26-01-17

Tychy (śląskie)

części produkowanych w branży motoryzacyjnej, zatrudni młode osoby na stanowisko: Kontroler Jakości Miejsce pracy: zakład produkcyjny w miejscowości Tychy PRACA OD ZARAZ !! Tak będzie wyglądała Twoja praca:- Twoim miejscem działania będzie zakład (...)

Kontroler detali OD ZARAZ - PILNE!

Firma: Assitec Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-01-17

Tychy (śląskie)

z branży Automotive, poszukuje pracowników na stanowisko: KONTROLER DETALI Zakres obowiązków: - wizualna kontrola detali/części samochodowych - pakowanie do odpowiednich pojemników wg. instrukcji kontroli. Oferujemy: - pracę w systemie 2 (...)

Pracownik produkcji - lakiernia

Firma: Assitec Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-01-17

Tychy (śląskie)

osób do pracy w lakierni na terenie Tychów - Strefa Ekonomiczna   BEZ DOŚWIADCZENIA   Wymagamy: - dyspozycyjność od pon-pt,- spostrzegawczości i systematyczności,- dokładności, solidności,- rzetelności w wykonywaniu powierzonych (...)

Lider Kontroli Jakości - Tychy

Firma: About You Doradztwo Personalne

Gowork.pl

15-01-17

Tychy (śląskie)

w branży rekrutacyjnej. Partnerstwo i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy sobie perfekcjonizm, skuteczność oraz solidność. Kto jest naszym Partnerem, na rzecz którego szukamy idealnego Pracownika? Renomowana firma z (...)

Pracownik produkcji - Tychy (Wilkowyje)

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-01-17

Tychy (śląskie)

produkcji Miejsce pracy: Tychy Region: śląskie W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za: prace produkcyjne: montaż siedzeń samochodowych, systemów podwozia, tłoczenie elementów metalowych NIE (...)

Technolog ds. Opakowań

Firma: About You – Doradztwo Personalne i Zawodowe

Gowork.pl

20-12-16

Tychy (śląskie)

i współpraca na każdym szczeblu naszej organizacji jest naszą siłą. Cenimy sobie perfekcjonizm, skuteczność oraz solidność.   Kto jest naszym Partnerem, na rzecz którego szukamy idealnego Pracownika? Renomowana firma z branży produkcyjnej, (...)

TYCHY - Pracownik wsparcia produkcji

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

18-12-16

Tychy (śląskie)

osób, które będą odpowiedzialne za:- Produkcja stelaży samochodowych, obsługa maszynNIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE !Jeżeli:- Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe,- Szukasz stałego zatrudnienia (...)

Rezydent zakładu (Elektryk)

Firma: HR team Sp z o.o.

Gowork.pl

07-12-16

Tychy (śląskie)

wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1501. Działamy w 8 krajach UE oraz na Ukrainie. Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Rezydent zakładu (Elektryk)   Miejsce pracy: (...)

Elektryk

Firma: HR team Sp z o.o.

Gowork.pl

07-12-16

Tychy (śląskie)

UE oraz na Ukrainie. Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Rezydent zakładu (Elektryk)   Miejsce pracy: Chorzów Nazwa stanowiska Nr ref.: 2111/16 elektryk rezydent – Producent lokomotyw (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Tychy

Praca Tychy po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.