Praca Mysłowice

1 - 18 z 28 ogłoszeń

Kierownik działu technicznego

Firma: Brad HR Services Sp.z o.o.

Gowork.pl

30-01-15

Mysłowice (śląskie)

tak aby nasze usługi dostarczać taniej, łatwiej i bez zbędnego ryzyka. Stawiamy szczególny nacisk na elastyczne dopasowanie się do procesów Naszych Klientów widząc dodatkową wartość w komunikacji i informacji (...)

Konsultant-Wdrożeniowiec Workflow

Firma: PMS Labs

Gowork.pl

30-01-15

Mysłowice (śląskie)

organizacji przedsiębiorstwa (zasady obiegu spraw i dokumentów, podstaw księgowości, wymagań systemów zapewnienia jakości) Umiejętność kreowania rozwiązań, zdolności organizacyjne i samodzielność Znajomość zagadnień relacyjnych baz (...)

30-01-15

Mysłowice (śląskie)

wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad (...)

Kontrola jakości – Technik farmacji

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

29-01-15

Mysłowice (śląskie)

kontrola jakości dostaw, - obsługa komputera oraz skanera, - rejestracja ilości sprawdzonego towaru. - przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją, - raportowanie o przebiegu kontroli i skanowania, - obsługa wózka (...)

29-01-15

Mysłowice (śląskie)

i rozładunek towarów, - pakowanie i przepakowywanie, - przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją, - obsługa wózka widłowego.   WYMAGANIA: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych), - książeczka (...)

Operator Wózka Widłowego

Firma: Adecco Poland Sp zoo

Gowork.pl

29-01-15

Mysłowice (śląskie)

doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/tki na (...)

Pomoc przy sortowaniu

Firma: OTTO Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-01-15

Mysłowice (śląskie)

granicą.Naszym klientem jest jedna z największych firm spożywczych dystrybuujących wyroby alkoholowe na rynku. W związku z rozwojem poszukujemy pracowników dla naszego Klienta na stanowisko: Pomoc przy sortowaniu Rejon: Mysłowice Nr ref. KK/01/2015/Ż ZAKRES (...)

Pracownik magazynowy - Mysłowice

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

29-01-15

Mysłowice (śląskie)

towaru na magazynie w Mysłowicach Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY Miejsce pracy: MYSŁOWICE Zadania: - kompletowanie towaru - załadunek/rozładunek towarów - obsługa wózków elektrycznych - obsługa skanera magazynowego Wymagania: - (...)

Agent ubezpieczeniowy

Firma: Centrum odszkodowań Servitutes

Gowork.pl

29-01-15

Mysłowice (śląskie)

byłych oraz aktualnych Agentów Ubezpieczeniowych. Agentów którzy pozyskiwali klientów na poliso-lokaty /ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Oferuje bardzo duże prowizje z tytułu współpracy. Serdecznie (...)

Doradca d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

23-01-15

Mysłowice

Jesteśmy pionierami w wywalczeniu odszkodowań, pragniemy serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość (...)

Referent ds. windykacji

Firma: Seifert Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-01-15

Mysłowice (śląskie)

zestawień związanych z windykacją       Państwa profil:   dobra znajomość języka angielskiego mile widziane  doświadczenie w dziale windykacji lub telefonicznej obsłudze klienta umiejętność radzenia sobie z (...)

Inżynier ds. Form Wtryskowych

Firma: Moltton

Gowork.pl

22-01-15

Mysłowice (śląskie)

Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145.   Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Inżynier ds. Form (...)

Doradca inwestycyjny

Firma: KLG S.A

Gowork.pl

20-01-15

Mysłowice (śląskie)

obowiązków to: - telefoniczna obsługa klientów - pozyskiwanie nowych klientów - prowadzenie kalendarza spotkań Umiejętności: - dobra dykcja - biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie - zaświadczenie o niekaralności - (...)

Technik farmacji kontroler jakości

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

18-01-15

Mysłowice (śląskie)

na stanowisko „Kontroler Jakości”- artykuły farmaceutyczne. Stanowisko: TECHNIK FARMACJI KONTROLER JAKOŚCI Miejsce pracy: MYSŁOWICE- KOSZTOWY Zadania: • Bieżące przekazywanie informacji dotyczących problemów jakościowych i ilościowych do (...)

Technik farmacji kontroler jakości

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

15-01-15

Mysłowice (śląskie)

Stanowisko: TECHNIK FARMACJI KONTROLER JAKOŚCI Miejsce pracy: MYSŁOWICE- KOSZTOWY Zadania: • Bieżące przekazywanie informacji dotyczących problemów jakościowych i ilościowych do kierowników i liderów. • Wspieranie kontroli (...)

Barmanka - stałe

Firma: Klub Katowice

Gowork.pl

02-01-15

Mysłowice (śląskie)

wynagrodzenie (konkurencyjne na rynku) Elastyczny czas pracy (sama wybierasz dni w których możesz pracować) Miłą atmosferę w młodym zespole  Profesjonalne szkolenia  Premie uznaniowe ( za dobre wyniki sprzedażowe) Umowę o pracę (...)

Menedżer Regionu / Doradca Klienta / Konsultant

Firma: Na Radzymińskiej - D.Rus, M.Pluta Sp.J.

Gowork.pl

01-01-15

Mysłowice (śląskie)

nie chcesz rezygnować ale pensja nie satysfakcjonuje Ciebie w pełni? kuszące zarobkami oferty pracy za granicą Ciebie nie interesują, ponieważ nie chcesz wyjeżdżać z kraju? chcesz żyć na poziomie i dobrze zarabiać tu gdzie mieszkasz, gdzie mieszka Twoja (...)

24-12-14

Mysłowice (śląskie)

specyfikacją, - obsługa wózka widłowego.   WYMAGANIA: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych), - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków na wysoki skład, - książeczka sanepidowska, - ważne badania (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Mysłowice

Praca Tychy po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.